ME – podrobné informace

Podrobné informace

 • Efektivní kombinace adaptivního jazykového kurzu a konverzačních lekcí se zahraničními lektory
 • Své lekce máte k dispozici jak na webu, tak na tabletu nebo v mobilu s připojením k internetu. Využijte produktivně čas trávený třeba dojížděním do práce
 • V průběhu studia se obtížnost lekcí přizpůsobí vašim stoupajícím jazykovým znalostem
 • Denně aktualizované lekce jsou generovány z tisíců videí, článků, konverzací a obrazového materiálu z médií jako jsou Financial Times, Bloomberg, Associated Press, Slate, Salon a ze sociálních médií jako je Youtube, Twitter a další
 • Váš kurz je vždy synchronizován tak, abyste se mohli učit kdekoliv. Začněte třeba v práci na PC, cestou z práce pokračujte na svém mobilu a večer si dejte pětiminutovku na tabletu. Výuková platforma se už sama postará, abyste vždy navazovali tam, kde jste minule skončili.
 • Studijní aktivity jsou zaměřeny na procvičování těch dovedností, které jste si sami určili. Sledujte videa, čtěte, poslouchejte nebo opakujte gramatiku – vše nadávkováno přesně podle vašeho přání.

 
 
mobile english

Jak to funguje?

Jak funguje Mobile English

 • Úvodní kroky
  Při registraci určíte svou výchozí znalostní úroveň, své zájmy a cíle, kterých chcete dosáhnout. Enter. Váš kurz je připraven.Pokud chcete mít jistotu, že jste svou znalostní úroveň správně odhadli, udělejte si na portálu znalostní test. Tím zaručíte, že budete dostávat lekce odpovídající vašim znalostem a dostatečně stimulující váš pokrok.

  Můžete také později kdykoliv změnit nastavení svých zájmů. Vyberete si prostě jiný tematický okruh z katalogu, který máte k dispozici ve svém profilu na webu.

 • Váš mobilní kurz na míruVáš mobilní kurz na míru

  Ať už jste začátečník nebo pokročilý, zakousněte se do anglických „jednohubek“ – kratičkých lekcí vytvořených pro vás z aktuálního obsahu na internetu, ve kterých se naučíte praktické dovednosti, které můžete ihned použít.

 • Konverzace se zahraničními lektoryKonverzace se zahraničními lektory
  Individuální konverzační lekce: procvičte si svou angličtinu v individuálních konverzačních lekcích se zahraničními lektory. Pro každou takovou lekci si můžete dopředu stanovit, co chcete s lektorem procvičovat. Sami si také určíte čas konání lekce. Po lekci dostanete do 24 hodin hodnotící zprávu od lektora.Skupinové konverzační lekce: kromě individuálních konverzačních lekcí máte možnost se zdarma účastnit i skupinových konverzací. Vyberete si z nabídky nadcházejících konverzačních lekcí podle tématu, znalostní úrovně a času konání a zaregistrujete se na lekci. Skupinových lekcí se účastní studenti z celého světa. Lekce trvá 60 minut, ve skupině může být maximálně 9 studentů a předpokládá se jejich aktivní účast. Zahraniční lektor uvede dané téma a pak po celou lekci moderuje diskuzi studentů ve skupině.

 • Rozšíření znalostí zábavnou formouRozšíření znalostí zábavnou formou

  Vyberte si ze stovek doplňkových lekcí vytvořených z aktuálních zpráv, konverzací, videí, hudby nebo článků. Anebo si zopakujte gramatiku nebo slovní zásobu z lekcí, které jste už probrali a která se ukládá do vašeho osobního „slovníčku“ ve vašem profilu.

 • Vyhodnocení pokrokuVyhodnocení pokroku

  Každé 3 měsíce budete skládat Progress Test, kterým zjistíte jaké jste udělali pokroky. Dosažené výsledky se pak promítnou do obsahu vašeho kurzu, aby odpovídal vašim zvyšujícím se znalostem a dovednostem.

  Ve svém osobním profilu máte také možnost průběžně sledovat kolik procent z jednotlivých částí vašeho kurzu jste již prostudovali, jak se zvýšila vaše slovní zásoba, jak si vedete v poslechu nebo gramatice apod.