Video English

“YouTube pro jazykovou výuku”

Učte se z videí, která vás budou bavit a zlepšete si svou angličtinu.

 • Video kurzy: více než 100 strukturovaných video kurzů (Business English, Career English, Social English, Travel English, Media English a další)
 • Samostatná videa: 6000 zajímavých a zábavných krátkých videí (8s-2min) ke zlepšení angličtiny
 • Video slovník: několik tisíc videosekvencí v délce několika vteřin
 • Video kanály: učte se angličtinu se zprávami Voice of America

Podrobné informace + Jak to funguje

Ukázka výukového videa (1:14 min)

Co na portálu najdu?

Video kurzy
Samostatná videa
Video slovník
Video kanály
 • Video kurzy

  1300 videí: 200 pro začátečníky, 500 pro středně pokročilé a 600 pro pokročilé

  Jazykové „video učebnice“ obsahující v průměru 10 kapitol a 40 video lekcí. Běžný video kurz tak prostudujete za 2 měsíce (při doporučeném tempu studia 5 videí týdně).

 • Samostatná videa

  5800 videí: 1300 pro začátečníky, 1600 pro středně pokročilé a 2900 pro pokročilé

  Soubor téměř 6000 tématicky rozčleněných videí v průměrné délce 90 vteřin. Vyberte si z témat jako jsou například Business, Work, Companies, Meetings, Movies, Commercials, TV, Daily Life, Shopping a dalších.

 • Video slovník

  2500 krátkých videosekvencí: 1500 pro začátečníky, 300 pro středně pokročilé a 700 pro pokročilé

  Rozšiřte si slovní zásobu přirozeným způsobem. K dispozici máte tisíce kratičkých videosekvencí v délce několika vteřin, která ilustrují užití anglických výrazů v praxi. Rozšiřte si svou všeobecnou slovní zásobu i tu odbornou z oblasti byznysu, seznamte se s nejpoužívanějšími výrazy z tištěných médií a obohaťte si svůj slovník o nejpoužívanější anglické idiomy a ustálené výrazy.

  Máte také možnost si na portálu snadno vytvořit svůj vlastní slovníček z výrazů, se kterými jste se při sledování videí seznámili a které se chcete naučit.

 • Video kanály

  700 videí: 100 pro začátečníky, 200 pro středně pokročilé a 400 pro pokročilé

  Učte se angličtinu se zpravodajstvím Voice of America.Anebo se učte a zároveň si rozšiřujte své obzory s nesmírně podnětnými TED Talks, ve kterých se nad neotřelými tématy zamýšlejí lidé, kteří již něco dokázali. Můžete se učit i s National Geographic anebo si zlepšit angličtinu a něco se dozvědět o Velké Británii.

Na přehlednou tabulku nabídky kurzů a témat se můžete podívat zde.

Začátečník

Středně pokročilý

Pokročilý

Business English
Career English
Media English
Social English
Travel English
Channels

Je to pro mě?

Ano, pokud jste:

HR manager zodpovědný za jazykové vzdělávání ve firmě
Majitel firmy
 • Video English může ve vaší firmě sloužit jako:
  1. Doplněk již probíhajících jazykových kurzů. Nemusíte provádět žádné změny ve výuce. Svým lektorům jen dáte k dispozici nástroj, který výrazně zvýší motivaci studentů ke studiu a jejich spokojenost s firemním vzdělávacím programem.
  2. Základ jazykového vzdělávacího programu. Po konzultaci s vámi nastavíme vzdělávací cíle pro studující skupiny nebo jednotlivé studenty ve vaší firmě. Můžeme stanovit týdenní anebo měsíční cíle a určit kolik videí má student shlédnout a kolik nových slovíček se naučit. Budete-li chtít, můžete na portálu sami kontrolovat pokroky ve studiu a dosažená skóre svých zaměstnanců anebo na nás může plně delegovat dohled nad průběhem studia a nechat si zasílat pravidelná hodnocení dosaženého pokroku. Je možno stanovit i „měkké“ cíle – určit pouze počet videí a rozsah slovní zásoby, který se má student naučit a dále mu dát úplnou volnost ve výběru videí, která bude studovat.
 • který chce dát svým zaměstnancům možnost vybírat si videa nebo kurzy podle jejich vlastních potřeb a zájmů.
Chcete dát jazykovému vzdělávání ve vaší firmě jasný obsah i směr? Chcete získat měřitelné výstupy pro management firmy a zároveň skokově zvýšit spokojenost vašich zaměstnanců s firemním vzděláváním? Kontaktujte nás, poradíme a nastavíme pro vás vzdělávací program podle vašich potřeb.

V čem spočívá hlavní přínos?

Není nutné zdůrazňovat to, že si snadným a zábavným způsobem zvýšíte svou slovní zásobu, budete lépe rozumět mluvené angličtině a zlepšíte si výslovnost. Místo toho si raději položme následující otázku: „Co je obecně největším nepřítelem při studiu cizích jazyků?“

Je to často obviňovaný nedostatek nadání nebo snad věk?

Nikoliv. Je to nedostatek motivace nebo nedostatek času. Anebo obojí.

S tímto nepřítelem nebudete muset bojovat. Můžete studovat třeba jen 10 minut denně. Konečně, je to lepší než jednou týdně 60 minut. Nejkratší výukové video trvá jen 8 vteřin a většina z nich není delší než 1,5 minuty. Studovat se tedy dá i ve volných chvilkách. Motivace vám také nebude chybět – videa jsou krátká, zajímavá a každý týden přibývají desítky nových.

Jaký je tedy hlavní přínos? Na studium se budete těšit. A to je to nejdůležitější.

Myslím si, že naprostá většina problémů při výuce – a mám na mysli 90% problémů, se vyřeší, když prostě vzbudíme zájem studentů o to, co studují.Noam Chomsky, zakladatel moderní lingvistiky

Speciální nabídka – tutoring

Studium na portálu můžete doplnit o tutoring s českým lektorem. Ten je vhodný zejména pro “pokročilé začátečníky” z firem, ve kterých neprobíhá jazyková výuka a kteří tedy nemají svého lektora, ale chtějí mít možnost získat v případě potřeby lektorskou pomoc.
Obsah služby: emailové poradenství na základě žádosti studenta o pomoc. Lektor vysvětluje nejasnosti, radí s gramatikou a poskytuje metodickou podporu při studiu.
Rozsah služby: 60 minut/měsíc
Typ výuky: individuální i skupinová

Kolik to stojí?

Licence PREMIUM v délce 4 měsíců + doplňkové služby

Premium Premium
+ tutoring
od 600 Kč / měsíc od 950 Kč / měsíc
Video kurzy
Samostatná videa
Video slovník
Video kanály
My Words – osobní video slovníček
Administrativní podpora
Studijní podpora
Tutoring s českým lektorem
Cena za licenci
(minimální počet licencí = 10)
2.400 Kč 3.800 Kč

Ceny jsou uvedeny bez DPH

Licence PREMIUM v délce 12 měsíců
Máte zájem o roční licenci za zlevněnou cenu? Kontaktujte nás níže.

Zeptejte se na cokoli nebo objednejte lekce

Kontaktní formulář
Objednávkový formulář online výuky
 • Kontaktní formulář - Zeptejte se na cokoliv
 • Objednávkový formulář online výuky

  Objednejte si samostatnou licenci Premium anebo ji rozšiřte o Tutoring s českým lektorem.

  Vyplňte a odešlete prosím následující objednávkový formulář. Zašleme vám zálohovou fakturu a po její úhradě fakturu – daňový doklad. Děkujeme.

  Fakturační údaje